Ky abonim eshte direkt ne smart tv . Tibo Premium 3 muaj ( me kanale sportive)


CHF100 
  • Transporti: 

Mëso më shumë


Kanalet ne paketen Premium: Info Channel , Top Channel HD , Top Channel +6 , Top News , T , T+ , Stinet , Stinet+ , My Music , Bang Bang , Bang Bang+ , Cufo , Junior tv , Baby tv ,Disney Channel , Sole tv , Film Aksion , Film Aksion + , Plus HD , Euro film , Film nje HD , Film nje HD+ , Film dy HD , Film HD+ , Film autor , Film Hits , Film Hits+1 , Film Triller , Film Drame , Film Komedi , Godfather , Sofa Tv , Yolly , Klan+ , Klan HD , Klan+6 , Vizion plus , Vizion plus +6 , , Rtsh 1 , Rtsh1 +6 , in TV , Alsat M , Alsat M+ , Tv Koha , 3+ , RTV21 Maqedoni ,  KTV , KTV+6 , RTK , RTK+6 , RTV21 , RTV21+6 , Abc News ,Ora News ,Report Tv , News 24 , UTV , Channel 1 ,Scan Tv , Arta Tv , Shenja Tv , RTK2 , RTK 3 , RTK4 , Dugagjini , Rrokum , Tribuna Channel , Amol Tv , First tv , City Tv , Melody Tv , Folklorit , Stv Folk , Supersonic tv, Magnet Tv , MFM , Syri Blue , Tv Opoja , Balkanika , Exp Natyra , Exp Shkence , Exp Histori , Supersport 1 , Supersport 2 , Supersport 3 , Supersport 4 , Supersport 5 , Supersport 6 , Supersport 7 , SS1 UHD , SS2 UHD , SS3 UHD , SS4 UHD , SS Kosova UHD 1 , SS Kosova UHD 2 , SS Kosova UHD 3 , Eurosport 1 ,Eurosport 2 , Tring sport news , Tring sport 1 , Tring sport 2 , Tring sport 3 , Folk+ , BBF ,  Euroal Tv , Elrodi Tv , RTV Sharri , MTV Kosova , On TV , Turbo Channel , Tv Iliria , Star TV , MTV , Film Shqip , Hareja TV , RTV Cameria , Diaspora tv , Tv Mitrovica , Tema Tv , Tv Vali , Click Channel , Tv Opinion , Tv Syri vizion , MKTV 2 , Dasma Tv , Lexo tv , Besa , Peace tv , 6+1 Vlora , Tv Kopliku , Star Plus , Tv Rozafa , Vlora Channel , Kombi Tv , plus kanale per te rritur dhe shume kanale tjera Free nderkombetare . Shërbimi LIVE TV. Shërbimi LIVE TV. TiBO box dhe aksesorët Produkt i zhvilluar 100% nga inxhinierë të talentuar shqiptarë Një pajisje e vogël me design elegant për këndin e televizorit tuaj Lidhja me boxin e kthen televizorin tuaj në një kompjuter inteligjent. Lidhet me wireles pa antenë apo me kabëll HDMI i cili përfshihet në paketim Me box-in TiBO televizori juaj funksionon si router për të shpërndarë internet wireless. 2 telekomanda në paketim: manuale për tradicionalët dhe interaktive për të rinjtë e videolojrave 2 porta për USB apo Hard disk të jashtëm LIVE TV të gjithë kanalet e paketës Premium të platformës dixhitale DIGITALB; kanalet dhe eventet sportive të SUPERSPORT kanalet Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit Disa kanale Ndërkombëtare. DIGI GOLD filmat më të fundit të kinematografisë BIG BROTHER reality show i të gjithë shqiptarëve me 2 kanale live VOD videotekë personale falas me mbi 1.000 evente CATCH UP TV: Paketimi përmban: 1 x Box Android Tibo 1 x HDMI Kabel 1 X Adapter rryme 1 X Telekomande