Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Tibo box + abonim Familja 12 mujore + abonim mobile (pa kanale sportive)

Regulärer Preis: CHF 300.00

Special Price CHF 260.00

Kurzübersicht

Tibo box + abonim Familja 12 mujore + 1 abonime mobil (pa kanale sportive)

Dhurojini familjes suaj eksperiencën më të mirë televizive me TiBO box QuadCore.

Përfitoni nga SUPEROFERTAT E FESTAVE të abonimit për 12 muaj.

Shtojini abonimit tuaj edhe shërbimin MULTIVIZION duke përfituar nga oferta e abonimit në “Mobile TV”.

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

Kjo pakete Familja plus permban ne total rreth 130 kanale , mbi 40 kanale Shqiptare. Të gjitha kanalet e paketës fillestare të platformës DIGITALB kanale Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit kanale ndërkombëtare. : Top Channel , Top News ,My Music,Bang Bang , Sole Tv , THD , Stinet , Film Aksion , Godfather , Sofa tv , Life , Klan , RTVSH , KlanKosova,Tribuna Channel , KTV , RTK , RTV21 , AlsatM , Film Shqip , ARTV tv , ABC News , Report Tv , Ora News , News 24 , UTV , Scan Tv , Explorer Natyra , City tv , Musical , Supersonic Magnet tv Folklorit , STV Folk , Syri Blue , Tv Gostivar , Rrokum , Dugagjini , Besa , First tv , Tv Opoja ,RTV Sharri , Vlora Channel , Kombi tv , Blue Sky , Tv Rozafa , Sot , Tema Tv , Lexo Tv, dhe shume kanale nderkombtare. Shërbimi LIVE TV. TiBO box dhe aksesorët Produkt i zhvilluar 100% nga inxhinierë të talentuar shqiptarë Një pajisje e vogël me design elegant për këndin e televizorit tuaj Lidhja me boxin e kthen televizorin tuaj në një kompjuter inteligjent. Lidhet me wireles pa antenë apo me kabëll HDMI i cili përfshihet në paketim Me box-in TiBO televizori juaj funksionon si router për të shpërndarë internet wireless. 2 telekomanda në paketim: manuale për tradicionalët dhe interaktive për të rinjtë e videolojrave 2 porta për USB apo Hard disk të jashtëm LIVE TV të gjithë kanalet e paketës Premium të platformës dixhitale DIGITALB; kanalet dhe eventet sportive të SUPERSPORT kanalet Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit Disa kanale Ndërkombëtare. DIGI GOLD filmat më të fundit të kinematografisë BIG BROTHER reality show i të gjithë shqiptarëve me 2 kanale live VOD videotekë personale falas me mbi 1.000 evente CATCH UP TV: Paketimi përmban: 1 x Box Android Tibo 1 x HDMI Kabel 1 X Adapter rryme 1 X Telekomand Manuale Tibo 1 X Telekomand Interaktive