Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Tibo box + abonim Fillestare 12 mujore (pa kanale sportive)

Regulärer Preis: CHF 300.00

Special Price CHF 260.00

Kurzübersicht

Tibo box + abonim Fillestare 12 mujore (pa kanale sportive)

Dhurojini familjes suaj eksperiencën më të mirë televizive me TiBO box QuadCore.

Shtojini abonimit tuaj edhe shërbimin MULTIVIZION duke përfituar nga oferta e abonimit në “Mobile TV”.

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

Kjo pakete Filletare permban ne total rreth 130 kanale (pa kanale sportive) , rreth 60 kanale Shqiptare : Info Channel , Top Channel HD , Top Channel +6 , Top News , T , T+ , Stinet , Stinet+ , My Music , Bang Bang , Bang Bang+ , Sole tv , Film Aksion , Film Aksion + , Godfather , Sofa Tv , Klan+ , Klan , Klan+6 , Rtsh 1 , Rtsh1 +6 , in TV , Alsat M , Alsat M+ , Tv Koha , RTV21 Maqedoni , Klan Kosova , Klan Kosova +6 , KTV , KTV+6 , RTK , RTK+6 , RTV21 , RTV21+6 , Abc News ,Report Tv , News 24 , UTV , Scan Tv , RTK2 , RTK 3 , RTK4 , Rrokum , Tribuna Channel , Amol Tv , First tv , City Tv , Melody Tv , Folklorit , Stv Folk , Supersonic tv, Magnet Tv , MFM , Syri Blue , Exp Natyra , RTV Sharri , MTV Kosova , On TV , Turbo Channel , Tv Iliria , Star TV , MTV , Film Shqip , Hareja TV , RTV Cameria , Tv Mitrovica , Tema Tv , Tv Vali , Click Channel , Tv Opinion , Tv Syri vizion , MKTV 2 , Dasma Tv , Besa , Peace tv , 6+1 Vlora , Tv Kopliku , Star Plus , Tv Rozafa , Vlora Channel , Kombi Tv dhe shume kanale tjera Free nderkombetare . Shërbimi LIVE TV. TiBO box dhe aksesorët Produkt i zhvilluar 100% nga inxhinierë të talentuar shqiptarë Një pajisje e vogël me design elegant për këndin e televizorit tuaj Lidhja me boxin e kthen televizorin tuaj në një kompjuter inteligjent. Lidhet me wireles pa antenë apo me kabëll HDMI i cili përfshihet në paketim Me box-in TiBO televizori juaj funksionon si router për të shpërndarë internet wireless. 2 telekomanda në paketim: manuale për tradicionalët dhe interaktive për të rinjtë e videolojrave 2 porta për USB apo Hard disk të jashtëm LIVE TV të gjithë kanalet e paketës Premium të platformës dixhitale DIGITALB; kanalet dhe eventet sportive të SUPERSPORT kanalet Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit Disa kanale Ndërkombëtare. DIGI GOLD filmat më të fundit të kinematografisë BIG BROTHER reality show i të gjithë shqiptarëve me 2 kanale live VOD videotekë personale falas me mbi 1.000 evente CATCH UP TV: Paketimi përmban: 1 x Box Android Tibo 1 x HDMI Kabel 1 X Adapter rryme 1 X Telekomand Manuale Tibo 1 X Telekomand Interaktive