Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Tibo Premium + abonim mobile 12 muaj - riabonim

Regulärer Preis: CHF 330.00

Special Price CHF 300.00

Kurzübersicht

Tibo Premium + abonim mobile 12 muaj- riabonim

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

Kanalet ne paketen Platinium: Info Channel , Top Channel HD , Top Channel +6 , Top News , T , T+ , Stinet , Stinet+ , My Music , Bang Bang , Bang Bang+ , Cufo , Junior tv , Baby tv , Sole tv , Film Aksion , Film Aksion + , Plus HD , Digi Gold , Film nje HD , Film nje HD+ , Film dy HD , Film HD+ , Film autor , Film Hits , Film Hits+1 , Film Triller , Film Drame , Film Komedi , Godfather , Sofa Tv , Klan+ , Klan , Klan+6 , Rtsh 1 , Rtsh1 +6 , in TV , Alsat M , Alsat M+ , Tv Koha , RTV21 Maqedoni , Klan Kosova , Klan Kosova +6 , KTV , KTV+6 , RTK , RTK+6 , RTV21 , RTV21+6 , Abc News ,Report Tv , News 24 , UTV , Scan Tv , RTK2 , RTK 3 , RTK4 , Rrokum , Tribuna Channel , Amol Tv , First tv , City Tv , Melody Tv , Folklorit , Stv Folk , Supersonic tv, Magnet Tv , MFM , Syri Blue , Exp Natyra , Exp Shkence , Exp Histori , Supersport 1 , Supersport 2 , Supersport 3 , Supersport 4 , Supersport 5 , Supersport 6 , Supersport 7 , SS1 UHD , SS2 UHD , SS3 UHD , SS4 UHD , SS Kosova UHD 1 , SS Kosova UHD 2 , SS Kosova UHD 3 , RTV Sharri , MTV Kosova , On TV , Turbo Channel , Tv Iliria , Star TV , MTV , Film Shqip , Hareja TV , RTV Cameria , Tv Mitrovica , Tema Tv , Tv Vali , Click Channel , Tv Opinion , Tv Syri vizion , MKTV 2 , Dasma Tv , Besa , Peace tv , 6+1 Vlora , Tv Kopliku , Star Plus , Tv Rozafa , Vlora Channel , Kombi Tv , plus kanale per te rritur dhe shume kanale tjera Free nderkombetare .