Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

LNB Monoblock singel

CHF 50.00

Kurzübersicht

LNB Monoblock singel

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

LNB singel Monoblok 3° ,per dy pjesmarres.Per kapjen e valeve te Eutelsat W2 16°dhe Astra 19.2° ose te Eutelsat W2 16° dhe Hotbird 13°. Zgjidhje perfekte pa levizur antenen.