Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

LNB TWIN Monoblok 3°

Regulärer Preis: CHF 90.00

Special Price CHF 70.00

Kurzübersicht

LNB TWIN Monoblok 3°

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

LNB TWIN Monoblok 3° ,per dy pjesmarres.Per kapjen e valeve te Eutelsat W2 16°dhe Astra 19.2° ose te Eutelsat W2 16° dhe Hotbird 13°. Zgjidhje perfekte pa levizur antenen.