Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

3 LNB + Diseqc – nje pjesmarres 3 satelite

Regulärer Preis: CHF 140.00

Special Price CHF 110.00

Kurzübersicht

3 LNB + Diseqc – nje pjesmarres 3 satelite

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

3 LNB + 1 diseqc + 3 kabllo nga 1m. Nje pjesmarres. Kjo pajisje eshte per kapjen e sinjalit te 3 sateliteve njekohesisht Hotbird 13°, Eutelsat 16° dhe Astra 19° .