Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

3 cope LNB Twin + 2 Diseqc – dy pjesmarres me 3 satelite

Regulärer Preis: CHF 260.00

Special Price CHF 220.00

Kurzübersicht

3 cope LNB Twin + 2 Diseqc – dy pjesmarres me 3 satelite

Disponueshmëria: Mungon në magazinë

Detaje

3 LNB TWIN + 2 diseqc + 6 kabllo nga 1m. Dy pjesmarres. Kjo pajisje eshte per kapjen e sinjalit te 3 sateliteve njekohesisht Hotbird 13°, Eutelsat 16° dhe Astra 19° .