Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Riabonim Tibo Fillestare 12 mujore (pa kanale sportive)

CHF 190.00

Kurzübersicht

TiBO Fillestare ofron mbi 130 kanale live (pa kanale sportive) dhe TimeShift përmes abonimeve me TiBO box. të gjitha kanalet e paketës fillestare të platformës DIGITALB kanale Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit kanale ndërkombëtare.
ABONIMI PËR “TIBO MOBILE TV” ofron rreth 60 kanale.

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

Kjo pakete Familja plus permban ne total rreth 130 kanale (pa kanale sportive) , rreth 60 kanale Shqiptare : Info Channel , Top Channel HD , Top Channel +6 , Top News , T , T+ , Stinet , Stinet+ , My Music , Bang Bang , Bang Bang+ , Sole tv , Film Aksion , Film Aksion + , Godfather , Sofa Tv , Klan+ , Klan , Klan+6 , Rtsh 1 , Rtsh1 +6 , in TV , Alsat M , Alsat M+ , Tv Koha , RTV21 Maqedoni , Klan Kosova , Klan Kosova +6 , KTV , KTV+6 , RTK , RTK+6 , RTV21 , RTV21+6 , Abc News ,Report Tv , News 24 , UTV , Scan Tv , RTK2 , RTK 3 , RTK4 , Rrokum , Tribuna Channel , Amol Tv , First tv , City Tv , Melody Tv , Folklorit , Stv Folk , Supersonic tv, Magnet Tv , MFM , Syri Blue , Exp Natyra , RTV Sharri , MTV Kosova , On TV , Turbo Channel , Tv Iliria , Star TV , MTV , Film Shqip , Hareja TV , RTV Cameria , Tv Mitrovica , Tema Tv , Tv Vali , Click Channel , Tv Opinion , Tv Syri vizion , MKTV 2 , Dasma Tv , Besa , Peace tv , 6+1 Vlora , Tv Kopliku , Star Plus , Tv Rozafa , Vlora Channel , Kombi Tv dhe shume kanale tjera Free nderkombetare . Shërbimi LIVE TV. Shërbimi VOD FALAS: Videotekë personale falas me mbi 1.000 evente Përditësim i përmuajshëm i eventeve Titra shqip dhe anglisht me përzgjedhje për filmat Shërbimin “Kontrolli Prindëror” për programet për të rritur Shërbimi CATCH UP TV FALAS: Programi i vetë-regjistruar për kanalet më të ndjekura për 7 ditë të kaluara.