Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Tibo GOLD + abonim mobile 12 muaj - riabonim

CHF 280.00

Kurzübersicht

Tibo GOLD + abonim mobile 12 muaj - riabonim ( pa kanale sportive)

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

Me TiBO GOLD do te keni mundesi te shihni te gjitha paketat TiBO pervec paketes Sportive:

TiBO TV, TiBO Familja, TiBO Kinema dhe TiBO Free

+ 80 Kanale per te zgjedhur mes shume kategorve gjate 12 muajve.

Për të përfituar shërbimet TiBO si fillim është e nevojshme të keni një linjë të shpejt interneti +3 Mbps pa limit !

Lista e kanaleve: Top Channel , Top Channel+6 , Top News , My Music , Bang Bang , Cufo , Junior tv , Baby tv , Disney channel , Sole tv , T HD , Stinet , Plus HD , Digi Gold , Film nje HD , Film nje HD + , Film dy HD , Film dy HD+ , film autor , film hits , film hits+1 , film triller , film drame , film aksion , film komedi , Gofather , Sofa tv , Comedy Central , Fox Life , Fox , Klan , Klan +6 , RTSH , RTSH+6 , Klan Kosova , Klan Kosova+6 , Tribuna Channel , KTV,KTV+6 , RTK , RTK+6 , RTV21 , RTV21+6 , Alsat M , Alsat M+6 , Tv Koha, Film Shqip ,Hareja tv , Art tv , RTV çameria , Klan+ , BBC Enterainment , ABC News ,Report tv , Ora News , News 24 , Arta tv , UTV , Scan Tv , Explorer shkence , Explorer Histori , Explorer natyra , RTSH Art , Balkanika , In TV , City tv, Music Al , Supersonic tv , Magnet tv , Folklorit , STV Folk ,RTSH Muzike , Tv Kopliku , Syri Blue , Media Plus , MKTV 2 , Tv2 Gostivari , Rrokum , First tv , Tv Opoja , RTV Sharri , Vlora Channel , Kombi tv , 6+1 Vlora, Blue Sky , Tv Rozafa ,Real Tv, V+ , V+6 , Tv1 Channel , TV sot , Mtv , Lexo tv dhe shume kanale te lira nderkombetare .