Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Riabonim Tibo Familja plus 12 mujore + abonim mobile (pa kanale sportive)

CHF 210.00

Kurzübersicht

Kjo pakete Familja plus permban ne total rreth 130 kanale (pa kanale sportive) , mbi 40 kanale Shqiptare : Top Channel , Top News ,My Music,Bang Bang , Sole Tv , THD , Stinet , Film Aksion , Godfather , Sofa tv , Life , Klan , RTVSH , KlanKosova,Tribuna Channel , KTV , RTK , RTV21 , AlsatM , Film Shqip , ARTV tv , ABC News , Report Tv , Ora News , News 24 , UTV , Scan Tv , Explorer Natyra , City tv , Musical , Supersonic Magnet tv Folklorit , STV Folk , Syri Blue , Tv Gostivar , Rrokum , Dugagjini , Besa , First tv , Tv Opoja ,RTV Sharri , Vlora Channel , Kombi tv , Blue Sky , Tv Rozafa , Sot , Tema Tv , Lexo Tv, dhe shume kanale nderkombtare.

Shërbimi LIVE TV.

Shërbimi VOD FALAS:

Videotekë personale falas me mbi 1.000 evente
Përditësim i përmuajshëm i eventeve
Titra shqip dhe anglisht me përzgjedhje për filmat
Shërbimin “Kontrolli Prindëror” për programet për të rritur


Shërbimi CATCH UP TV FALAS:

Programi i vetë-regjistruar për 30 kanalet më të ndjekura për 7 ditë të kaluara.

Shërbimi MOBILE TV PËRFSHIN:

ABONIMI PËR “TIBO MOBILE TV” aktivizon shërbimet e aplikacionit “TiBO mobile TV’ në çdo pajisje SMART (mobile, tablet, etj) me internet Wi Fi apo 3G/4G dhe është me OFERTË për klientët e TiBO box të cilët mund të përdorin të njëjtin user si në TV edhe për smartphone ose tablet brenda të njëjtit abonim ekzistues.
Aplikacioni shkarkohet falas nga Google Play apo App Store dhe përfshin:

LIVE TV për mobileTV me 40 kanale të platformës Digitalb Premium dhe Supersport
VOD për mobileTV me +1000 evente me titra në shqip apo anglisht, pa asnjë pagesë shtesë të cilat përditësohen çdo muaj.


LIVE TV për mobileTV me 40 kanale të platformës Digitalb Premium dhe Supersport
VOD për mobileTV me +1000 evente me titra në shqip apo anglisht, pa asnjë pagesë shtesë të cilat përditësohen çdo muaj.

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

TiBO Familja plus ofron mbi 130 kanale live (pa kanale sportive) dhe TimeShift përmes abonimeve me TiBO box. të gjitha kanalet e paketës fillestare të platformës DIGITALB kanale Shqiptare lokale dhe kombëtare të rajonit kanale ndërkombëtare. ABONIMI PËR “TIBO MOBILE TV” ofron rreth 40 kanale.