Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Paketa Kinema - 41 kanale - vazhdim abonimi satelitor

CHF 140.00

Kurzübersicht

Kjo pakete permban rreth 41 kanale , kanalet me filma dhe kanalet baze nga Shqiperia dhe Kosova.
Stinet ,Film Nje HD ,Film Dy HD ,Plus HD ,Film Autor ,Film Hits ,Film Hits +1 ,Film Triller ,Film Drame ,Film Aksion ,Film Komedi ,FOX ,Fox Life ,Comedy Central ,Top Channel HD ,Top News ,T-HD ,My Music ,TV Klan HD , ABC News ,Ora News ,TVSH ,News 24 ,UTV News ,SCAN TV ,Report TV ,BCTV Europe ,Klan Kosova ,RTV 21 ,KTV ,RTK Sat ,ALSAT MK ,First TV ,Music al ,SUPERSONIC TV ,STV Folk ,Folklorit ,IN TV ,CITY TV ,Tribuna Channel ,TV ART ,
Rrokum TV

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

Lista e kanaleve te paketes Kinema: