Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Paketa femije - 34 kanale - vazhdim abonimi satelitor

CHF 100.00

Kurzübersicht

Kjo pakete permban rreth 34 kanale (Digitalb satelit) : kanalet per femije dhe kanalet baze kryesore nga Shqiperia dhe Kosova. Per me detaje shikoni listen me poshte.
Bang Bang ,Çufo TV ,Junior TV ,Baby TV , Disney Channel ,Top Channel HD ,Top News , T-HD ,My Music TV Klan HD , ABC News , Ora News , TVSH , News 24 ,UTV News ,SCAN TV , Report TV , BCTV Europe , Klan Kosova , RTV 21 , KTV , RTK Sat , ALSAT MK , First TV , Music al , SUPERSONIC , STVFolk , Folklorit ,
IN TV , CITY TV ,Tribuna Channel , TV ART , Rrokum TV , Tv Dugagjini

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje