Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Paketa Argetim - 51 kanale - vazhdim abonimi satelitor

CHF 145.00

Kurzübersicht

Kjo pakete permban rreth 51 kanale , kanalet me dokumentare, erotike dhe kanalet baze nga Shqiperia dhe Kosova.

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje