Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Riabonime - Digitalb satelit

copë 1 prej 10 deri 12 total

Faqja:
 1. 1
 2. 2

Gitter  Liste 

 1. Paketa familjare 3 muaj  - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa familjare 3 muaj - vazhdim abonimi satelitor

  Ne kete abonim jane rreth 65 kanale nga Shqipëria, Kosova,Maqedonia Kanale për fëmijë me dublim shqip Filma Shqiptarë dhe të huaj Dokumentarë 24 orë shqip Muzikë 24 orë shqip Kanale Shqiptare në HD Filma dhe dokumentarë ne HD Mungojne kanalet sportive në HD shiko ne detaje
  CHF 70.00
 2. Paketa Argetim - 51 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa Argetim - 51 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Kjo pakete permban rreth 51 kanale , kanalet me dokumentare, erotike dhe kanalet baze nga Shqiperia dhe Kosova. shiko ne detaje
  CHF 145.00
 3. Paketa Kinema - 41 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa Kinema - 41 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Kjo pakete permban rreth 41 kanale , kanalet me filma dhe kanalet baze nga Shqiperia dhe Kosova. Stinet ,Film Nje HD ,Film Dy HD ,Plus HD ,Film Autor ,Film Hits ,Film Hits +1 ,Film Triller ,Film Drame ,Film Aksion ,Film Komedi ,FOX ,Fox Life ,Comedy Central ,Top Channel HD ,Top News ,T-HD ,My Music ,TV Klan HD , ABC News ,Ora News ,TVSH ,News 24 ,UTV News ,SCAN TV ,Report TV ,BCTV Europe ,Klan Kosova ,RTV 21 ,KTV ,RTK Sat ,ALSAT MK ,First TV ,Music al ,SUPERSONIC TV ,STV Folk ,Folklorit ,IN TV ,CITY TV ,Tribuna Channel ,TV ART , Rrokum TV shiko ne detaje
  CHF 140.00
 4. Paketa femije - 34 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa femije - 34 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Kjo pakete permban rreth 34 kanale (Digitalb satelit) : kanalet per femije dhe kanalet baze kryesore nga Shqiperia dhe Kosova. Per me detaje shikoni listen me poshte. Bang Bang ,Çufo TV ,Junior TV ,Baby TV , Disney Channel ,Top Channel HD ,Top News , T-HD ,My Music TV Klan HD , ABC News , Ora News , TVSH , News 24 ,UTV News ,SCAN TV , Report TV , BCTV Europe , Klan Kosova , RTV 21 , KTV , RTK Sat , ALSAT MK , First TV , Music al , SUPERSONIC , STVFolk , Folklorit , IN TV , CITY TV ,Tribuna Channel , TV ART , Rrokum TV , Tv Dugagjini shiko ne detaje
  CHF 100.00
 5. Popcorn - abonim per Digitalb Satelit

  Popcorn - abonim per Digitalb Satelit

  Filmat më të fundit të botës së kinemasë por edhe evente të tjera nga Sporti e gjithë zhanret e tjera, vjen në ekranin tuaj Ekskluzive! Çdo javë në DigiGold do ofrohen evente absolutë. shiko ne detaje
  CHF 17.00
 6. Big Brother Albania 9

  Big Brother Albania 9

  Big Brother Albania 9 Kujdes! Te gjitha abonimet 12 mujore perfitojne Big Brother falas ! Abonimet 12 mujore nuk kane nevoje te paguajne shtese per kete kete kanal. 2 kanalet Big Brother mund ti aktivizoni edhe pa abonim tjeter aktiv. shiko ne detaje
  CHF 20.00
 7. Premium 12 muaj – vazhdim abonimi satelitor

  Premium 12 muaj – vazhdim abonimi satelitor

  Ne kete abonim jane rreth 73 kanale nga Shqipëria, Kosova,Maqedonia Kanale për fëmijë me dublim shqip Filma Shqiptarë dhe të huaj Dokumentarë 24 orë shqip Muzikë 24 orë shqip Kanale Shqiptare në HD Filma dhe dokumentarë ne HD Kanale sportive në HD shiko ne detaje

  Regulärer Preis: CHF 310.00

  Special Price CHF 265.00

 8. Premium 6 muaj – vazhdim abonimi satelitor

  Premium 6 muaj – vazhdim abonimi satelitor

  Ne kete abonim jane rreth 73 kanale nga Shqipëria, Kosova,Maqedonia Kanale për fëmijë me dublim shqip Filma Shqiptarë dhe të huaj Dokumentarë 24 orë shqip Muzikë 24 orë shqip Kanale Shqiptare në HD Filma dhe dokumentarë në HD Kanale sportive në HD shiko ne detaje
  CHF 210.00
 9. Premium 3 muaj – vazhdim abonimi satelitor

  Premium 3 muaj – vazhdim abonimi satelitor

  Ne kete abonim jane rreth 73 kanale nga Shqipëria, Kosova,Maqedonia Kanale për fëmijë me dublim shqip Filma Shqiptarë dhe të huaj Dokumentarë 24 orë shqip Muzikë 24 orë shqip Kanale Shqiptare në HD Filma dhe dokumentarë ne HD Kanale sportive në HD shiko ne detaje
  CHF 110.00
 10. Paketa familjare 12 muaj  - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa familjare 12 muaj - vazhdim abonimi satelitor

  Ne kete abonim jane rreth 65 kanale nga Shqipëria, Kosova,Maqedonia Kanale për fëmijë me dublim shqip Filma Shqiptarë dhe të huaj Dokumentarë 24 orë shqip Muzikë 24 orë shqip Kanale Shqiptare në HD Filma dhe dokumentarë ne HD Mungojne kanalet sportive në HD shiko ne detaje
  CHF 190.00

copë 1 prej 10 deri 12 total

Faqja:
 1. 1
 2. 2

Gitter  Liste