Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Tibo Platinium + abonim mobile 12 muaj - riabonim

CHF 320.00

Kurzübersicht

Tibo Platinium + abonim mobile 12 muaj- riabonim

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

Me TiBO Platinium do te keni mundesi te shihni te gjitha paketat TiBO:

TiBO TV, TiBO Familja, TiBO Kinema , Tibo sport dhe TiBO Free,

+ 80 Kanale per te zgjedhur mes shume kategorve gjate 12 muajve.

Për të përfituar shërbimet TiBO si fillim është e nevojshme të keni një linjë të shpejt interneti +3 Mbps pa limit !

Lista e kanaleve: Top Channel , Top Channel+6 , Top News , My Music , Bang Bang , Cufo , Junior tv , Baby tv , Disney channel , Sole tv , T HD , Stinet , Plus HD , Digi Gold , Film nje HD , Film nje HD + , Film dy HD , Film dy HD+ , film autor , film hits , film hits+1 , film triller , film drame , film aksion , film komedi , Gofather , Sofa tv , Comedy Central , Fox Life , Fox , Klan , Klan +6 , RTSH , RTSH+6 , Klan Kosova , Klan Kosova+6 , Tribuna Channel , KTV,KTV+6 , RTK , RTK+6 , RTV21 , RTV21+6 , Alsat M , Alsat M+6 , Film Shqip , Art tv , RTV çameria , Klan+ , BBC Enterainment , ABC News ,Report tv , Ora News , News 24 , Arta tv , UTV , Scan Tv , Explorer shkence , Explorer Histori , Explorer natyra , RTSH Art , Supersport 1 , Supersport 2 , Supersport 3 , Supersport 4 , Supersport 5 , Supersport 6 , Supersport 7 , SS1 UHD , SS2 UHD , SS3 UHD , SS4 UHD , SS5 UHD , Top Channel UHD , Klan UHD , Sport 1 , Sport 2 , Sport3 , Eurosport 1 , Eurosport 2 , RTSH Sport , Balkanika , In TV , City tv, Music Al , Supersonic tv , Magnet tv , Folklorit , STV Folk ,RTSH Muzike , Tv Kopliku , Syri Blue , Media Plus , MKTV 2 , Tv2 Gostivari , Rrokum , First tv , Tv Opoja , RTV Sharri , Vlora Channel , Kombi tv , 6+1 Vlora, Blue Sky , Tv Rozafa ,Real Tv, V+ , V+6 , Tv1 Channel , TV sot , Mtv , Lexo tv dhe shume kanale te lira nderkombetare .