Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Mehr Ansichten

Abonim Tibo IPTV ne boxin Apple tv - Paketa Familjare 12 muaj ( pa kanale sportive)

CHF 190.00

Kurzübersicht

Abonim Tibo IPTV ne boxin Apple tv .Te gjithe ju qe posedoni box Apple tv tani mund ta instaloni appin Tibo Iptv dhe te abonohuni tek ne.

Disponueshmëria: në magazinë

ODER

Detaje

Abonim Tibo IPTV ne boxin Apple tv .Te gjithe ju qe posedoni box Apple tv tani mund ta instaloni appin Tibo Iptv dhe te abonohuni tek ne. TiBO IPTV njofton të gjithë përdoruesit e saj se tashmë mund të përdorin shërbimet e saj përmes në pajisjet Apple TV. Përmes një aplikacioni të azhurnuar “TiBO TV”, i cili mund të shkarkohet lehtësisht në App Store, të gjithë klientët do të kenë qasje direkte në 300 kanale Live TV dhe 2000 filma On Demand. TiBO IPTV punon vazhdimisht për të përmirësuar shërbimet e saj dhe aplikacioni “TiBO TV” u ndërtua në një kohë rekord nga zhvilluesit tanë shqiptarë, pas kërkesave të shumta që na kanë ardhur nga përdoruesit fanatikë të produkteve Apple. Shumë nga këta përdorues i kanë përdorur shërbimet e TiBO Mobile TV në pajiset e tyre Iphone ose në iPad. Për të përdorur shërbimet TiBO në Apple TV mjafton vetëm të shkarkoni nga App store, aplikacionin TiBO TV dhe të hyni me përdoruesin tuaj personal, të shkoni tek Live TV në menu-në kryesore dhe do të keni qasje direkte në të gjitha kanalet shqiptare. Kanalet ne paketen Familjare:Kanalet ne paketen Platinium: Info Channel , Top Channel HD , Top Channel +6 , Top News , T , T+ , Stinet , Stinet+ , My Music , Bang Bang , Bang Bang+ , Cufo , Junior tv , Baby tv ,Disney Channel , Sole tv , Film Aksion , Film Aksion + , Plus HD , Euro film , Film nje HD , Film nje HD+ , Film dy HD , Film HD+ , Film autor , Film Hits , Film Hits+1 , Film Triller , Film Drame , Film Komedi , Godfather , Sofa Tv , Yolly , Klan+ , Klan HD , Klan+6 , Vizion plus , Vizion plus +6 , , Rtsh 1 , Rtsh1 +6 , in TV , Alsat M , Alsat M+ , Tv Koha , 3+ , RTV21 Maqedoni , Klan Kosova , Klan Kosova +6 , KTV , KTV+6 , RTK , RTK+6 , RTV21 , RTV21+6 , Abc News ,Ora News ,Report Tv , News 24 , UTV , Channel 1 ,Scan Tv , Arta Tv , Shenja Tv , RTK2 , RTK 3 , RTK4 , Dugagjini , Rrokum , Tribuna Channel , Amol Tv , First tv , City Tv , Melody Tv , Folklorit , Stv Folk , Supersonic tv, Magnet Tv , MFM , Syri Blue , Tv Opoja , Balkanika , Exp Natyra , Exp Shkence , Exp Histori , Folk+ , BBF , Elrodi Tv , RTV Sharri , MTV Kosova , On TV , Turbo Channel , Tv Iliria , Star TV , MTV , Film Shqip , Hareja TV , RTV Cameria , Diaspora tv , Tv Mitrovica , Tema Tv , Tv Vali , Click Channel , Tv Opinion , Tv Syri vizion , MKTV 2 , Dasma Tv , Lexo tv , Besa , Peace tv , 6+1 Vlora , Tv Kopliku , Star Plus , Tv Rozafa , Vlora Channel , Kombi Tv , plus kanale per te rritur dhe shume kanale tjera Free nderkombetare .