Shporta:

0 copë - CHF 0.00
Ju nuk keni asnjë artikull në shportë

0

Riabonime

copë 1 prej 10 deri 22 total

Faqja:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Gitter  Liste 

 1. Paketa familjare 3 muaj  - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa familjare 3 muaj - vazhdim abonimi satelitor

  Ne kete abonim jane rreth 65 kanale nga Shqipëria, Kosova,Maqedonia Kanale për fëmijë me dublim shqip Filma Shqiptarë dhe të huaj Dokumentarë 24 orë shqip Muzikë 24 orë shqip Kanale Shqiptare në HD Filma dhe dokumentarë ne HD Mungojne kanalet sportive në HD shiko ne detaje
  CHF 70.00
 2. Tibo Platinium 3 muaj + mobile - riabonim
 3. Riabonim Tibo Familja plus 12 mujore + abonim mobile (pa kanale sportive)

  Riabonim Tibo Familja plus 12 mujore + abonim mobile (pa kanale sportive)

  Kjo pakete Familja plus permban ne total rreth 130 kanale (pa kanale sportive) , mbi 40 kanale Shqiptare : Top Channel , Top News ,My Music,Bang Bang , Sole Tv , THD , Stinet , Film Aksion , Godfather , Sofa tv , Life , Klan , RTVSH , KlanKosova,Tribuna Channel , KTV , RTK , RTV21 , AlsatM , Film Shqip , ARTV tv , ABC News , Report Tv , Ora News , News 24 , UTV , Scan Tv , Explorer Natyra , City tv , Musical , Supersonic Magnet tv Folklorit , STV Folk , Syri Blue , Tv Gostivar , Rrokum , Dugagjini , Besa , First tv , Tv Opoja ,RTV Sharri , Vlora Channel , Kombi tv , Blue Sky , Tv Rozafa , Sot , Tema Tv , Lexo Tv, dhe shume kanale nderkombtare. Shërbimi LIVE TV. Shërbimi VOD FALAS: Videotekë personale falas me mbi 1.000 evente Përditësim i përmuajshëm i eventeve Titra shqip dhe anglisht me përzgjedhje për filmat Shërbimin “Kontrolli Prindëror” për programet për të rritur Shërbimi CATCH UP TV FALAS: Programi i vetë-regjistruar për 30 kanalet më të ndjekura për 7 ditë të kaluara. Shërbimi MOBILE TV PËRFSHIN: ABONIMI PËR “TIBO MOBILE TV” aktivizon shërbimet e aplikacionit “TiBO mobile TV’ në çdo pajisje SMART (mobile, tablet, etj) me internet Wi Fi apo 3G/4G dhe është me OFERTË për klientët e TiBO box të cilët mund të përdorin të njëjtin user si në TV edhe për smartphone ose tablet brenda të njëjtit abonim ekzistues. Aplikacioni shkarkohet falas nga Google Play apo App Store dhe përfshin: LIVE TV për mobileTV me 40 kanale të platformës Digitalb Premium dhe Supersport VOD për mobileTV me +1000 evente me titra në shqip apo anglisht, pa asnjë pagesë shtesë të cilat përditësohen çdo muaj. LIVE TV për mobileTV me 40 kanale të platformës Digitalb Premium dhe Supersport VOD për mobileTV me +1000 evente me titra në shqip apo anglisht, pa asnjë pagesë shtesë të cilat përditësohen çdo muaj. shiko ne detaje
  CHF 210.00
 4. Riabonim Tibo Familja plus 12 mujore (pa kanale sportive)

  Riabonim Tibo Familja plus 12 mujore (pa kanale sportive)

  Kjo pakete Familja plus permban ne total rreth 130 kanale(pa kanale sportive) , mbi 40 kanale Shqiptare : Top Channel , Top News ,My Music,Bang Bang , Sole Tv , THD , Stinet , Film Aksion , Godfather , Sofa tv , Life , Klan , RTVSH , KlanKosova,Tribuna Channel , KTV , RTK , RTV21 , AlsatM , Film Shqip , ARTV tv , ABC News , Report Tv , Ora News , News 24 , UTV , Scan Tv , Explorer Natyra , City tv , Musical , Supersonic Magnet tv Folklorit , STV Folk , Syri Blue , Tv Gostivar , Rrokum , Dugagjini , Besa , First tv , Tv Opoja ,RTV Sharri , Vlora Channel , Kombi tv , Blue Sky , Tv Rozafa , Sot , Tema Tv , Lexo Tv, dhe shume kanale nderkombtare. Shërbimi LIVE TV. Shërbimi VOD FALAS: Videotekë personale falas me mbi 1.000 evente Përditësim i përmuajshëm i eventeve Titra shqip dhe anglisht me përzgjedhje për filmat Shërbimin “Kontrolli Prindëror” për programet për të rritur Shërbimi CATCH UP TV FALAS: Programi i vetë-regjistruar për 30 kanalet më të ndjekura për 7 ditë të kaluara. VOD për mobileTV me +1000 evente me titra në shqip apo anglisht, pa asnjë pagesë shtesë të cilat përditësohen çdo muaj. shiko ne detaje
  CHF 190.00
 5. Tibo GOLD + abonim mobile 12 muaj - riabonim

  Tibo GOLD + abonim mobile 12 muaj - riabonim

  Tibo GOLD + abonim mobile 12 muaj - riabonim ( pa kanale sportive) shiko ne detaje
  CHF 280.00
 6. Tibo Platinium + abonim mobile 12 muaj - riabonim
 7. Paketa fillestare 12 muaj - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa fillestare 12 muaj - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa me kanale gjeneraliste dhe disa prej kanaleve tematike të DIGITALB, që transmetojnë 24 orë në 24 filma dhe seriale artistikë, dokumentarë, programe për femijë, muzikë dhe programe shqiptare. Mundësi e mirë për të shpenzuar sa më pak dhe për të patur programe gjithpërfshirëse. shiko ne detaje
  CHF 90.00
 8. Paketa Argetim - 51 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa Argetim - 51 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Kjo pakete permban rreth 51 kanale , kanalet me dokumentare, erotike dhe kanalet baze nga Shqiperia dhe Kosova. shiko ne detaje
  CHF 145.00
 9. Paketa Kinema - 41 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa Kinema - 41 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Kjo pakete permban rreth 41 kanale , kanalet me filma dhe kanalet baze nga Shqiperia dhe Kosova. Stinet ,Film Nje HD ,Film Dy HD ,Plus HD ,Film Autor ,Film Hits ,Film Hits +1 ,Film Triller ,Film Drame ,Film Aksion ,Film Komedi ,FOX ,Fox Life ,Comedy Central ,Top Channel HD ,Top News ,T-HD ,My Music ,TV Klan HD , ABC News ,Ora News ,TVSH ,News 24 ,UTV News ,SCAN TV ,Report TV ,BCTV Europe ,Klan Kosova ,RTV 21 ,KTV ,RTK Sat ,ALSAT MK ,First TV ,Music al ,SUPERSONIC TV ,STV Folk ,Folklorit ,IN TV ,CITY TV ,Tribuna Channel ,TV ART , Rrokum TV shiko ne detaje
  CHF 140.00
 10. Paketa femije - 34 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Paketa femije - 34 kanale - vazhdim abonimi satelitor

  Kjo pakete permban rreth 34 kanale (Digitalb satelit) : kanalet per femije dhe kanalet baze kryesore nga Shqiperia dhe Kosova. Per me detaje shikoni listen me poshte. Bang Bang ,Çufo TV ,Junior TV ,Baby TV , Disney Channel ,Top Channel HD ,Top News , T-HD ,My Music TV Klan HD , ABC News , Ora News , TVSH , News 24 ,UTV News ,SCAN TV , Report TV , BCTV Europe , Klan Kosova , RTV 21 , KTV , RTK Sat , ALSAT MK , First TV , Music al , SUPERSONIC , STVFolk , Folklorit , IN TV , CITY TV ,Tribuna Channel , TV ART , Rrokum TV , Tv Dugagjini shiko ne detaje
  CHF 100.00

copë 1 prej 10 deri 22 total

Faqja:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Gitter  Liste